Chirana TGL 637A (ADE)

Hodnotenie (5)
5.00 z 5

636,00 €
541,00 € s DPH Akcia!

Turbinový násadec

Dostupnosť:
na objednávku

Kategória:

Turbínový násadec TGL 637A (ADE) patrí do skupiny turbínových svetelných násadcov radu TGL 637. Jedná sa o výkonovú turbínu s novým vylepšením rotorom ADE s flexibilným svetlovodom a tlačidlovým ovládaním upínania nástroja, s 5 dýzovým systémom chladenia preparačného nástroja.

ADE = vylepšení rotor s novými vlastnosťami

  •  zabezpečené lepšie kalibrovanie použitých vrtákov (do rotora nie je možné vložiť vrták zo stopkou mimo tolerancie 1,60-0,01mm.)
  • vylepšený upínací mechanizmus

Turbínový násadec má zabudované vysoko kvalitné keramické ložiská. Teleso turbíny je odľahčené vďaka použitiu celonerezového prevedenia plášťa, jeho hygiena sa zabezpečuje prostredníctvom sterilizácie pri 135°C.
Typ pripojenia je prostredníctvom rýchlospojky Multiflex

 Turbínový násadec TGL 637A (ADE) patrí do skupiny vzduchom poháňaných stomatologických nástrojov určených pre ošetrovanie v oblasti zubného lekárstva, predovšetkým pre prevŕtanie skloviny, pri otváraní kavity, pri obrusovaní zubov pod korunky a so špeciálnym nástrojom a predpísaným pracovným postupom i na rozrezávanie koruniek a mostíkov. Optimálna rezná rýchlosť sa využíva v rozmedzí 150 tis. až 250 tis. otáčok za minútu.